Полирмашина STATUS XPA15-150CE
Наличност: В наличност
Полирмашината STATUS XPA15-150CE е висококачествен инструмент с комбиниран механизъм на въртящо и орбитално движение, което я прави идеална за довършително полиране и премахване на холограми. Компактният корпус е проектиран за удобен ръчен захват, като осигурява комфорт и контрол по време на работа.
Моделът е снабден с електронно регулиране на оборотите и система за поддържане на постоянна честота, което гарантира равномерни и прецизни резултати. Превключвателят може да се фиксира в позиция „включено“, а закрепването на полиращите материали се извършва лесно чрез велкро.
За по-голяма гъвкавост полирмашината може да се използва както без допълнителни дръжки, така и със затворена или права ръкохватка. Допълнителната прахозащита на вибрационния механизъм и перфорираният диск подобряват вентилацията и предотвратяват нагряването на обработваната повърхност, осигурявайки надеждна и продължителна работа.
147.77€
289.01лв.
Аксесоари и консумативи
Повече информация
-
PA15-150CE
-
права ръкохватка, затворена ръкохватка, полиращ плот (125 mm), полиращ плот (150 mm) и ключ
-
900 W
-
2000-4200 об/мин.
-
125/150 мм.
-
2,6 кг.
Подобни продукти
Вижте тези продукти, които биха могли да представляват интерес за вас.
Запиши се за бюлетина
Абонирайте се за нашия бюлетин и разберете първи за най-новото от нас.